Різання металу стрічковою пилкою вирізняється деякими особливостями, завдяки чому користується досить широким попитом. Цей метод обробки характеризується філігранною точністю, що особливо важливо за необхідності мінімальних втрат і максимальної акуратності. Металеві прутки, нарізані з використанням стрічкопилки, мають високу точність розмірів

Використання стрічкової пилки пов'язане з високою швидкістю обробки матеріалів, що призводить до істотного скорочення часу виробничих процесів порівняно з альтернативними методами різання. Ця особливість вкрай цінна в умовах сучасного виробництва, де кожна операція має бути максимально ефективною. 

Перевагою цього методу також є мінімізація відходів робочого матеріалу в процесі обробки, чого вдається досягти завдяки високій точності різу. Цей аспект позитивно позначається на економічній ефективності виробничого процесу.

Стрічкова пила дає можливість працювати з металом різної твердості та структури. Придбати металеві прутки круглого перерізу і скористатися послугою порізки стрічкопилком (і не тільки) можна на сайті ukrstal.com.ua.